Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Фахівці «Нібулона» пропонують виявляти коронавірус за допомогою приладів для перевірки наявності ГМО

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «Нібулон» пропонує перевіряти наявність коронавірусу в крові людини за допомогою приладів, якими в компанії визначають наявність генетично модифікованих організмів у сільськогосподарській продукції, харчових продуктах тощо.

Про це повідомив генеральний директор «Нібунона» Олексій Вадатурський на своїй Фейсбук-сторінці.

«Ми виявили, що за допомогою одного з наших апаратів – ампліфікатора CFX96 TouchReal-Time PCR DetectionSystem 2017 року виробництва (США) – можна виявляти коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), – написав Олексій Вадатурський. – Метод ПЛР є найточнішим для виявлення геномної РНК вірусів, що зараз існують у світі, оскільки аналізує саме специфічний геном SARS-CoV-2, з великою точністю виявлення від 5 цільових послідовностей», – написав Олексій Вадатурський.

За його словами, для цього «Нібулон» закупив в Німеччині 200 реагентів для екстракції RNA/DNAVirus і набори для прямого якісного виявлення нової РНК коронавірусу. «Ми готові купити і більше реагентів, якщо нашу ініціативу сприймуть і підтримають. І ми покажемо іншим областям приклад, як потрібно діяти», – зауважив гендиректор компанії.

За допомогою цього приладу можна аналізувати одночасно 40-48 проб біоматеріалів на наявність вірусу SARS-CoV-2. За підрахунками фахівців, за добу можна робити до 400 таких зразків вартістю 25 євро кожен.

Як виявилося, такого рівня обладнання немає ні в міських, ні в обласних медичних закладах, тож «Нібулон» готовий на безоплатній основі передати такий апарат і реагенти одній з лікарень, а фахівці компанії навчать медпрацівників ним користуватися. У корпорації вже визначилися з медичним закладом, який готовий його прийняти.

«На моє переконання, нинішня ситуація з коронавірусом – це перш за все інформаційна пандемія планетарного масштабу. Грубо кажучи, мозок під натиском негативу нагнітає стресовий стан в організмі, і й без того слабкі місця у тілі кожного стають ще більш уразливими до будь-якої інфекції. За рахунок такої ситуації у виграші фармацевтичні гіганти, у програші – економіка і кожен з нас», – зауважив Олексій Вадатурський.  

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!