Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Названо топ-5 найбільш інноваціних агрокомпаній України

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

До рейтингу 50 найбільш інноваційних компаній України за підсумками 2019 року увійшли п’ять агрохолдингів: МХП, Kernel, НІБУЛОН, «Астарта» та ІМК.

Відповідний рейтинг журналу «ТОП-100» оприлюднило видання Delo.ua.

Як зазначається, «поріг» входу в рейтинг цього разу понизили з 500 млн грн до 100 млн грн, тому до нього потрапили також компанії з регіонів.

Так, в МХП послідовно реалізують інноваційні програми в різних напрямках бізнесу. У 2017 році компанія і технологічний кластер Radar Tech запустили єдиний в країні інкубатор агростартапов – MHP accelerator. Наймасштабніший інноваційний проєкт – найбільший у світі біогазовий комплекс, інвестиції в першу чергу якого склали близько $20 млн. Загалом у 2018 році компанія виділила на впровадження інновацій $2,5 млн.

Kernel ще у 2016 році вирішив об’єднати всі використовувані інноваційні продукти в єдиний проєкт DigitalAgriBussiness, що інтегрує внутрішні і зовнішні ІТ-сервіси компанії для глобальної автоматизації процесів виробництва. Всього на інновації в 2018 році компанія витратила $ 2,7 млн.

НІБУЛОН створив мережу з 27 сучасних перевантажувальних терміналів і комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур. За потужністю одночасного зберігання зерна (2,1 млн тонн) це зараз найбільша термінальна мережа в Україні. Наразі флот компанії налічує 76 суден. Загальна сума інвестицій в реалізацію проектів компанії в поточному маркетинговому році досягла $85 млн.

Астарта розробила портал з управління агробізнесом, який містить консолідовані дані про земельний банк компанії й допомагає різним департаментам комунікувати. У 2018 році компанія інвестувала $1 млн на впровадження інновацій.

ІМК стала ініціатором українських курсів Farm Management. Проект підтримали 16 найбільших агрокомпаній країни. А 2019 року компанія вклала близько $ 1 млн в інноваційну складову свого бізнесу.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!