Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Запоріжжі відсоткова ставка за результатами торгів перевищила 110% від НГО земельної ділянки

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У червні 2020 року головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області проведено п’ять земельних аукціонів з набуття права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, в результаті яких продано права оренди на дев’ять земельних ділянок площею 358,44 га, а бюджети сільських та селищних рад Запорізької області щороку наповнюватимуться коштами в розмірі понад 1,06 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Найвища відсоткова ставка за результатами торгів досягла 110,84 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки у Пологівському районі Вербівської сільської ради, площа – 100,54 га, вартість за результатами торгів – 603,38 тис. грн, які в повному обсязі сплачено до бюджету місцевої ради.

Загалом з початку 2020 року у Запорізькій області на земельних аукціонах продано 22 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 604,07 га, річна орендна плата за які складає 1,51 млн грн. Середня орендна плата у Запорізькій області становить 2 630,38 грн/га.

Нагадаємо, нещодавно на Хмельниччині відсоткова ставка за результатами торгів перевищила 166% від НГО земельної ділянки.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись: