Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Волині діє форвардна програма для аграріїв

Волинське підприємство ТзОВ «Агротехніка» продовжує дію форвардної програми на закупівлю зернових та олійних культур урожаю 2021 року.

Про це повідомляє прес-служба агропромислової групи «Пан Курчак», до складу якого входить підприємство.

Форвардна програма, за якою агровиробник домовляється про покупку майбутнього врожаю і отримує авансом певну частину вартості законтрактованого зерна, була започаткована в «Агротехніці» в 2016 році.

«Для українських фермерів завжди актуальною залишається проблема пошуку грошей на польові роботи: власних коштів бракує, щоб посіяти новий урожай, а залучені банківські кредити не завжди покривають всієї потреби в грошах.

З метою підтримки аграріїв, підприємство відійшло від практики фіксування ціни та купуватиме товар за ринковою ціною на момент поставки. Загальна сума фінансової підтримки згідно з програмою складатиме близько 100 мільйонів гривень», – розповідає комерційний директор ТзОВ «Агротехніка» Сергій Кочкін.

На підприємстві вважають, що чим вигідніші умови покупки зерна отримують аграрії, тим менше вони мають причин продавати свій врожай «тіньовому ринку». Такий механізм вигідний і аграріям, і покупцям сільгосппродукції.

Нагадаємо, на Волині збудують новий комбікормовий завод. Також ми повідомляли про те, що «Агротехніка» збільшила виробництво соєвої макухи у 12 разів.

Журнали