Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На тлі зниження світових цін на кукурудзу вартість вітчизняної зернової дещо підтримує попит з боку ЄС

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Ціни на кукурудзу в Україні підтримує попит з боку ЄС, хоча вони продовжують опускатися слідом за світовими цінами, а також під тиском падіння попиту з боку Китаю та Єгипту.

Про це повідомляють аналітики електронної зернової біржі Grain Trade.

Як зазначається, Україна за тиждень зменшила експорт кукурудзи на 12% – до 931 тис. тонн, а з початку сезону реалізувала 16,5 млн тонн, що на 30,8% перевищує відповідний показник минулого року.

Так, закупівельні ціни на кукурудзу в порту вчора знизилися ще на $1-2/тонна – до $171-172/тонна, або 5-5,05 тис. грн/тонна.

Вітчизняну кукурудзу на базисі FOB наразі пропонують по $184-186/тонна з поставкою у березні-квітні, тоді як ціни попиту опустилися до $180-182/тонна на тлі збільшення пропозицій аргентинської кукурудзи нового врожаю, яку пропонують по $175/тонна (FOB) з поставкою у квітні.

«Сезонне збільшення пропозицій кукурудзи в Україні на тлі падіння попиту з боку Китаю посилить конкуренцію з американською та аргентинською кукурудзою, що призведе до подальшого зниження цін на вітчизняну зернову», – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що ф’ючерси на кукурудзу вчора продемонстрували незначне спекулятивне коригування після попереднього падіння. Різке падіння цін на нафту на 7-10% посилило тиск на ринок кукурудзи, проте його підтримало незначне відновлення сусідніх ринків сої та пшениці.

Крім того, Єврокомісія збільшила прогноз імпорту кукурудзи до ЄС у 2019/20 МР на 1 млн тонн – до 20 млн тонн.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!