Агромаркет

На Прикарпатті середній розмір річної орендної плати склав 19,57% НГО

За І квартал 2021 року на земельних торгах продано права оренди на 24 земельні ділянки державної власності (за межами населених пунктів), загальною площею 656 га, терміном на 7 та 10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

За результатами земельних торгів, середній розмір річної орендної плати склав 19,57 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Таким чином, лише за перший рік користування землею, переможці торгів сплатили на рахунки місцевих рад 685 тис. гривень. Стільки ж надходитиме до місцевих бюджетів Івано-Франківщини щороку, упродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки. Також видано накази та складено акти приймання-передачі  даних земельних ділянок у комунальну власність відповідно до вимог статті 117 Земельного кодексу України.

На сьогоднішній день в Переліку відсутні  земельні ділянки, права на які пропонуються до продажу на земельних торгах Головним управлінням Держгеокадастру в Івано-Франківській області.

Нагадаємо, розмір НГО земельної ділянки можна тепер переглянути в будь-який час. Також ми писали про те, що на Львівщині вартість оренди землі виросла вшестеро.