Агромаркет

На Полтавщині під органічним виробництвом – 2% орних земель

На Полтавщині під органічним виробництвом знаходиться близько 33 тисяч га, або 2% від орної площі сільськогосподарських угідь.

Про це повідомляє пресслужба Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

За словами директора Департаменту агропромислового розвитку Сергія Фролова, в області щорічно отримують сертифікати органічних виробників 29 суб’єктів господарювання.

Найбільш популярним напрямком для органічного виробництва є рослинництво, його сертифіковано у 23 господарствах, переробкою органічної продукції займаються 4 підприємства, 2 підприємства займаються виробництвом органічних добрив та засобів захисту рослин.

«Протягом 2020 року до переліку сертифікованих суб’єктів господарювання, долучилося фермерське господарство «Фітоком Груп», яке займається вирощуванням лікарських рослин. Експортуванням органічної продукції в країни Європейського Союзу займаються 10 підприємств області. Підтримку органічного виробництва, сприяння (стимулювання) переходу підприємств на цей шлях ведення виробництва в області забезпечує Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2027 року», – зауважив він.

Нагадаємо, парламент ухвалив закон щодо торгівлі органічною продукцією.