Агромаркет

На Полтавщині планують будівництво 12 нових сімейних молочних ферм

На Полтавщині планують будівництво 12 нових сімейних молочних ферм

В області вже створено 5 сучасних молочних кооперативів у Глобинському, Козельщинському, Решетилівському, Оржицькому та Новосанжарському районах.

Про це розповів директор департаменту агропромислового розвитку Полтавської області Сергій Фролов, передає «Урядовий кур’єр».

Як зауважив посадовець, в області вже створено 5 сучасних молочних кооперативів у Глобинському, Козельщинському, Решетилівському, Оржицькому та Новосанжарському районах. Їх створено за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Добробут громад» і компанії «Данон».

Крім того Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, готовий проект який буде винесено на найближчу сесію обласної ради.

«За програмою ми повинні створювати і кооперативи з переробки сільгосппродукції, а також сімейні тваринницькі ферми, де буде п’ятеро й більше корів, сучасні холодильні установки, спеціальні ємності для зберігання молока. За сприяння й фінансової підтримки благодійного фонду “Добробут громад”, засновники якого США, Канада і Франція, найближчим часом ми організуємо таку сімейну ферму в селі Сухорабівка Решетилівського району. Вона буде зразково-показовою, тут утримуватимуть понад 20 високопродуктивних молочних корів. Нині в області функціонують п’ять сімейних тваринницьких ферм, а буде 17. Наші закордонні партнери тільки на створення сухорабівської ферми надають близько 700 тисяч гривень. Для ще 12 ферм і реконструкції тваринницьких приміщень отримаємо 1,5 мільйона», — наголосив він.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!