Агромаркет

На Львівщині вартість оренди землі зросла у 13 разів

Під час аукціону з продажу права оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (за межами населених пунктів) на Львівщині було продано право оренди ділянки. Розмір річної плати за користування земельною ділянкою площею 18 га перевищив стартову ціну продажу права оренди у 13 разів.

Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру України.

Земельна ділянка розташована на території Вузлівської сільської ради Радехівського району Львівської області. Розмір річної плати за користування нею становить понад 125 тис. грн (110% від нормативної грошової оцінки цієї ділянки), який орендар сплачуватиме щорічно до бюджету місцевої ради.

Всього на земельному аукціоні з продажу права оренди земельних ділянок сільгосппризначення було продано право оренди 5 земельних ділянок загальною площею 106 га. Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 0,23 млн грн (що у 5 разів перевищило стартову ціну продажу), який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Загалом за результатами земельних аукціонів, які відбулися у 2021 році у Львівській області, було продано право оренди 82 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 1371,3 га. Розмір річної плати за користування цими земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 5,374 млн грн, яку орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів місцевих рад Львівщини.

Нагадаємо, комерційні площі на Львівщині збільшились на 23%. Також ми писали, що на Львівщині на поліпшення пасовищ виділять більше 3 млн гривень.