Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

На Хмельниччині працюють 24 сертифікованих виробники органічної сільгосппродукції

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На сьогодні на Хмельниччині функціонує 24 сільгосппідприємства, сертифікованих на право органічного виробництва.

Про це розповів директор Департаменту агропромислового розвитку області Олег Омелянюк, інформує прес-служба Хмельницької ОДА.

За даними департаменту, нв області працюють виробники органічної продукціх за різними напрямами діяльності: вирощування сільськогосподарських культур, в т.ч. плодів, розведення тварин, збір дикоросів.

«Органічні методи господарювання покращують стан ґрунту та його родючість. Боротьба з бур’янами, шкідниками і хворобами проводиться без застосування токсичних пестицидів, оберігаючи тим самим земельні і водні ресурси від забруднення токсичними сполуками. Обов’язкове застосування сівозмін, використання насіння і порід адаптованих до місцевих умов, та відновлення функціонального біорізноманіття – сприяють зміцненню екологічного балансу», – зазначив Олег Омелянюк.

Він також додав, що соціальною перевагою органічного виробництва є те, що воно має високий потенціал для забезпечення життєдіяльності сільського населення і пожвавлення роботи дрібних фермерських господарств.

«Зацікавленість підприємств нашої області у веденні органічного сільського господарства поширюється, оскільки землеробство не порушує екологічність навколишнього середовища та дозволяє отримати високоякісну продукцію для харчування», – підсумував керівник департаменту.

Нагадаємо, цього року український національний павільйон був усьоме представлений на виставці органічних продуктів BioFach.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!