Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Хмельниччині 64% витягів з нормативної грошової оцінки сільгоспземель видано онлайн

Від початку 2019 року фахівці головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області на підставі заяв, отриманих від фізичних та юридичних осіб, сільськогосподарських товариств та фермерських господарств, сформували 72 224 витяги із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення.

Про це повідомляється на сайті Квбінету Міністрів.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих у Кам’янець-Подільському (10 213), Полонському (9 868) та Старосинявському (7 472) районах Хмельницької області.

На Хмельниччині громадяни надають перевагу зверненням онлайн. Таким чином, 46 027 витягів, або 64% від загальної їх кількості було видано онлайн, а 26 197, або 36%, – через центри надання адміністративних послуг.

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року було скасовано необхідність складання технічних документацій з нормативно грошової оцінки по окремих ділянках сільськогосподарського призначення.

Натомість усі ці дані було зведено в єдину систему та створено портал із можливістю онлайн-розрахунку нормативної грошової оцінки зареєстрованих у Державному земельному кадастрі земельних ділянок. 

Довідка

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали