Агромаркет

На Харківщині агропідприємство відбило рейдерську атаку

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У ніч на 26 липня близько 20 невідомих у балаклавах спробували захопити аграрне підприємство «Труд 2012», що є частиною «Агроінвест Холдингу» – одного з найбільших агрохолдингів Харківщини. Втім, завдяки діям співробітників служби безпеки холдингу і юристів, спробу захоплення вдалося присікти.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Як зазначається, «Труд 2012» обробляє понад 2 тис. га землі в Кегичівському районі Харківщини. За словами представників холдингу, останні кілька років на підприємство неодноразово здійснювалися спроби силового тиску, але з прямою рейдерською атакою вони зіткнулися вперше.

В компанії заявляють, що оперативно відреагувати на рейдерську атаку вдалося завдяки прозорості та структурованості бізнесу агрохолдингу.

Первинна інвентаризація вже показала, що за останні три роки з підприємства було виведено близько 20 млн грн. Ще на 200 тис – розкрадено техніки. Аби приховати факт злочину від аудиту, зловмисники викрали або знищили всю технічну документацію і викрали сервер відеоспостереження підприємства. Крім того, виявлено спробу зіпсувати систему зрошення і поливу вартістю 2 млн грн.

«Не обійшлося і без розкрадань бюджету трудового фонду. Виявлено системні недоплати працівникам протягом трьох років. Всього співробітники недоотримали не менше 100 тис. грн», – йдеться в повідомленні.

Справи про спробу рейдерського захоплення і розкраданнях на підприємстві вже почали розглядатися в судах.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями