Агромаркет

Модернізація зрошувальних систем в Україні розпочнеться з Одещини

Модернізація зрошувальних систем в Україні розпочнеться з Одещини

Першим об’єктом, з якого розпочнеться модернізація зрошувальних систем в Україні, стане Нижньодністровська зрошувальна система в Одеській області.

Згодом отриманий досвід буде поширено на модернізацію інших зрошувальних систем, які здебільшого зосереджені на півдні України, повідомили у Міністерстві екології та природних ресурсів .

Проект реконструкції зрошувальних систем в Україні реалізується у рамках співпраці Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Мінприроди. Загальну координацію спільних зусиль за цим проектом доручено здійснювати Н2Офісу.

Вже погоджено виконання базового технічного й енергетичного дослідження Нижньодністровської зрошувальної системи, а також розробку Програми пріоритетних інвестицій.

Технічне дослідження проекту здійснює консорціум компаній RAMBOLL Danmark A/S (Данія), ТОВ «ЕСКО Екологічні Системи» (Україна) й Інститут водних проблем і меліорації НААН, які стали переможцями конкурсу на виконання завдань, визначених ЄБРР.

Експерти консорціуму вже здійснюють дослідження стану Нижньодністровської зрошувальної системи. Результати дослідження будуть презентовані у жовтні.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!