Агромаркет
Головне:
Агромаркет

МінАПК буде супроводжувати інвестиційні проєкти, - Роман Лещенко

Інвестиції в українське агровиробництво посилить роль України як країни-експортера.

Про це під час пресконференції в «Укрінформі» повідомив міністр агропромислового розвитку та продовольства Роман Лещенко.

Міністр нагадав, що сьогодні Україна впроваджує земельну реформу, яка має докорінно змінить агропромисловий комплекс. Також завдяки їх зазнає змін життя на селі й ставлення до землі. Адже право власності на землю надасть зовсім інші стимули для розвитку.

«Для Міністерства аграрної політики важливо, щоб у час докорінних змін в Україну йшли якісні інвестиції, які будуть привносити в країну передові технології. Наша держава надзвичайно зацікавлена в залучення у економіку різних інвестицій, які допоможуть якісно співпрацювати в агропромисловому комплексі», – підкреслив Роман Лещенко.

Міністр зауважив, що інвестори, які вкладають кошти в кормовиробництво, є найкращим свідченням довіри до зростання українського агросектору.

«Для нас це можливість рухатися у довгострокову перспективу й якісно планувати видатки на роки вперед, інвестуючи у виробництво, а не просто вкладаючись у щорічний збір врожаю. Україна зацікавлена у сталому розвитку», – зазначив він.

Роман Лещенко наголосив, що МінАПК буде супроводжувати інвестиційні проєкти та збільшувати експортний потенціал. Він також пообіцяв докласти зусиль щодо захисту інвестицій, спрощення дерегуляції, спрощення роботи інвесторів в реальному часі, а також лобіювання відкриття нових експортних ринків.

«Це посилить роль України у світі як експортера», – підсумував міністр.

Нагадаємо, Роман Лещенко назвав ключові реформи в агросекторі.

Журнали