Агромаркет

Межі агровиробничих груп ґрунтів визначили на Публічній кадастровій карті

На Публічній кадастровій карті оприлюднено два нові інформаційні шари.

Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

Шар «Агровиробничі групи ґрунтів» містить відомості Державного земельного кадастру щодо меж агровиробничих груп ґрунтів в населених пунктах та поза ними. А шар «Природно-сільськогосподарське районування» містить дані про межі 200 природно-сільськогосподарських районів України.

Відомості, опубліковані у зазначених інформаційних шарах, були основою для загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки сільськогосподарського призначення, розробником якої було ДП «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», та внесені до Державного земельного кадастру.

Відтепер усі охочі можуть ознайомитися на Публічній кадастровій карті з актуальними даними про те, чи відноситься певна територія до особливо-цінних земель, чи придатна земля для вирощування тієї чи іншої сільгоспкультури. Також ці дані можуть використовувати фахівці землевпорядної сфери під час розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки землі.

Інформаційні шари «Агровиробничі групи ґрунтів» та «Природно-сільськогосподарське районування» створено з метою відображення на картографічній основі Державного земельного кадастру даних про агровиробничі групи ґрунтів і природно-сільськогосподарські райони, відомості про які внесено до Державного земельного кадастру.

Нагадаємо, малопродуктивні землі тепер є на Публічній кадастровій карті. Також ми писали, що на Публічній кадастровій карті додано шар «Природно-заповідний фонд».