Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Louis Dreyfus скорочує продаж активів через зменшення прибутку від торгівлі зерном

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія Louis Dreyfus скорочує продаж активів, оскільки прибуток від основного бізнесу гіганта – торгівлі зерном зменшується.

Про це повідомляє УкрАгроКонсалт з посиланням на Bloomberg.

Так, чистий прибуток корпорації у 2019 році скоротився до $230 млн у 2019 році, а вартість акцій знизилася до $4,8 млрд з $4,98 млрд.

Чисті продажі знизилися на 7% – до $33,6 млрд, при цьому обсяги поставок зросли на 1,3% в річному обчисленні, а рентабельність власного капіталу, частка групи, знизилася до 4,2% проти 7,2% в 2018 році.

Скорочення витрат буде тривати доти, доки Louis Dreyfus Co. буде пристосовуватися до «вищої глобальної нестабільності» і «політичної невизначеності», заявила голова компанії Маргарита Луї-Дрейфус у щорічній доповіді 23 березня 2020 року.

Ініціатива щодо скорочення витрат почалася в кінці 2019 року, коли компанія зазнавала збитків від свинячого грипу, світової торгової війни і перенасичених ринків.

З огляду на прибуток від продажу активів і переоцінки інвестицій, прибуток Louis Dreyfus Co. до оподаткування склав у 2019 році близько $77 млн, у порівнянні з $402 млн у 2018 році.

Маргарита Луї-Дрейфус сказала, що її контроль над Louis Dreyfus Co. дає їй «гнучкість для взаємодії зі стратегічними партнерами». Немає ніяких термінів продажу частки в 169-літньому сімейному бізнесі, сказала вона.

Прибутковість облігацій Louis Dreyfus Co. на суму 400 млн. євро, що підлягають погашенню у 2022 році, збільшилася до 13,6% після зростання протягом останніх двох тижнів на тлі побоювань щодо коронавирусу.

За інформацією компанії, ще занадто рано оцінювати вплив коронавирусу на Louis Dreyfus Co, втім, за інформацією компанії, пандемія Covid-19 не зробила істотного впливу на виробничу діяльність за станом на 20 березня 2020 року.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!