Агромаркет

КВС-УКРАЇНА будує другу чергу насіннєвого заводу на Хмельниччині

Компанія «КВС-УКРАЇНА» розпочинає будівництво другої черги свого комплексу з кондиціювання насіння у місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.  

Друга черга нашого насіннєвого заводу дозволить розширити існуючі можливості, які наразі дозволяють виробляти 300-350 тисяч мішків насіння кукурудзи в рік. Після завершення будівництва другої черги наші потужності збільшаться вдвічі, що дозволить виробляти 600-700 тисяч помаранчевих мішків.

Друга черга насіннєвого заводу буде зведена поруч з існуючою, першою чергою, у Кам’янці-Подільському на існуючій ділянці у 8,5 гектарів.

«Друга черга насіннєвого заводу у Кам’янці-Подільському буде обладнана високотехнологічним устаткуванням, що відповідає європейським нормам щодо обробки насіння та захисту навколишнього середовища. На першій лінії заводу постійно працює 52 робітники, ще 34 робочі місця будуть створені для запуску другої черги. Повне введення в експлуатацію другої черги заводу планується у грудні 2022 року. Але перший етап будівництва, після якого нова виробнича ділянка вже буде готова приймати сировину на обробку, плануємо закінчити у вересні 2022 року», – повідомив Юрій Хамайдюк, начальник відокремленого підрозділу Департаменту кукурудзи та соняшника ТОВ «КВС-УКРАЇНА».

Нагадаємо, KWS відпрацьовує технологію вирощування кукурудзи в умовах північного лісостепу.