Агрономія
Головне:
Агрономія

KWS відпрацьовує технологію вирощування кукурудзи в умовах північного лісостепу

KWS відпрацьовує технологію вирощування кукурудзи в умовах північного лісостепу

Компанія KWS взяла участь у проєкті від AgriLab – висіві топових гібридів кукурудзи на демополігоні Digital Field, де за однакових умов посіяли 40 гібридів зернової та силосної кукурудзи від різних виробників.

Про це повідомляє пресслужба компанії AgriLab.

«Маємо дуже практичні цілі участі в проєкті: відпрацювати оптимальну технологію вирощування гібридів кукурудзи KWS в умовах північного лісостепу. Хочемо продемонструвати реальний потенціал гібридів за умови правильного використання технологічного супроводу», – зазначив Cергій Красновський, начальник відділу розвитку продуктів та агросервісу кукурудзи та соняшнику, КВС-УКРАЇНА.

Як розповів Сергій Красновський, на  Digital Field  представлено декілька гібридів кукурудзи селекції KWS: як силосної, так і зернової. Зокрема, це  гібриди  CLIMACONTROL (КВС РІКАРДО і КВС АКУСТИКА), які потребують меншої кількості вологи для формування 1 кг зерна та демонструють гарні результати в умовах посухи.

Також запланували посіяти гібриди PLUS4GRAIN (КАРПАТІС і КВС КАШЕМІР), які мають високий потенціал врожайності і за інтенсивної технології вирощування їхня врожайність може сягати 18-19 т/га.

«На наших ділянках плануємо отримати максимально можливу врожайність за середнього рівня витрат, і відповідно зможемо із ще раз підтвердженою впевненістю рекомендувати найкращі гібриди, адже завжди прагнемо ґрунтуватись на комплексному підході до їх вивчення», – додав Сергій Красновський.  

Нагадаємо, щоб виключити вплив можливих критичних чинників на показники врожайності, на демо-полі компанія AgriLab попередньо провела комплексний агрохімічний аналіз ґрунту з деталізацією в 1 гектар.

Відповідно до результатів аналізу для припосівного внесення підібрали добрива FERTIS NPK 7:20:28+S+ME від Binfield, формуляція яких повністю відповідає потребам ґрунту в поживних речовинах. Таким чином гібридам забезпечили оптимальні умови живлення. 

Як повідомлялося, на демополігоні Digital Field висіяли зернові та силосні гібриди UNIVERSEED.

Журнали