Агромаркет

KSG Agro  збільшив прибуток на 44%

KSG Agro  збільшив прибуток на 44%

Агрохолдинг KSG Agro за результатами 2021 року у порівнянні з 2020-м збільшив валовий дохід на 44% – з 21,3 до 30,7 млн. долл., а EBITDA – з 6,02 до 12,27 млн. долл. 

Про це повідомила прес-служба холдингу із посиланням на річний звіт компанії, оприлюднений на Варшавській фондовій біржі (ВФБ).

У зазначений період динамічними темпами зростали й інші фінансові показники KSG Agro. Так, операційний прибуток збільшився у 2,5 рази – з 4,3 до 10,7 млн. долл. А прибуток KSG Agro S.A. (Luxemburg), до якої входять всі компанії групи, до оподаткування склав 20,2 млн. долл.

«Минулий рік, завдяки нашій ефективній роботі та ряду обставин, став вдалим для нас. Завдячуючи правильному підбору технологій та сприятливим погодним умовам, наші показники врожайності сільгоспкультур стали рекордними за останні 10 років. У сегменті свинарства ми отримали непогані проміжні показники нашого довготривалого проєкту оновлення свиного поголів‘я свиноматками канадської генетики Genesus», – коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

За словами Сергія Касьянова, «KSG Agro і в поточному 2022 році планує збільшити виробництво, зокрема, в сегменті свинарства».

Нагадаємо, KSG Agro залучив кредитну лінію на 60 млн. грн. Також ми писали, що у II кварталі KSG Agro збільшив обсяг реалізації свиней на 41%.