Агромаркет
Головне:
Агромаркет

KSG Agro увійшов до п`ятірки агрокомпаній рейтингу «Репутаційні АКТИВісти-2021»

KSG Agro увійшов до п`ятірки агрохолдингів Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти-2021».

Про це повідомила пресслужба агрохолдингу.

Агрохолдинг KSG Agro посів 5-у позицію у десятку агрохолдингів Національного рейтингу якості управління корпоративною репутацією «Репутаційні АКТИВісти-2021».

При визначенні місця в рейтингу бралися до уваги наступні критерії: репутаційна стабільність, іміджевий капітал (КСВ), медіа-активність, інноваційний підхід, антикризова стійкість. Оцінка цих критеріїв відбивається на середньому балі, який і визначає місце в рейтингу. За результатами рейтингу-2021 KSG Agro набрав 178 балів, що відповідає 7-му місцю у рейтинговій таблиці. При цьому спостерігається позитивна динаміка. Для порівняння: у 2020 р. KSG Agro посідав 7-е місце в рейтингу, сукупно набравши 140,13 бали.

«Замикає п’ятірку рейтингу KSG Agro. В інформаційному просторі про компанію з’являлися лише позитивні повідомлення. То вона збільшила земельний банк, то наростила експорт сільгосппродукції, то запустила проект із оновлення та омолодження свинячого поголів’я. Стабільність – девіз компанії», – пишуть автори дослідження.

«Ми публічна компанія, чиї акції котируються на Варшавській фондовій біржі, тому до інформації про нашу діяльність звернені погляди тисяч приватних інвесторів. Складно переоцінити значення для нас громадської репутації, адже від неї залежить, в тому числі і котирування наших акцій. З цією метою ми ведемо відкритий та щирий діалог з інвесторами, який не переривався і на період карантину, щоправда, перемістившись в онлайн-формат», – коментує Голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов.

Нагадаємо, KSG Agro в першому кварталі збільшив дохід від реалізації на 9%. Раніше ми повідомляли, що KSG Agro за рік збільшив обсяг експорту сільгосппродукції на 46%. Крім того, За підсумками 2020 р. KSG Agro більше ніж вдвічі збільшив EBITDA.

Журнали