Агромаркет

KSG Agro та БФ «Майбутнє» доставили в Дніпро гуманітарний медичний вантаж

Агрохолдинг KSG Agro та БФ «Майбутнє» доставили в Україну гуманітарний медичний вантаж вагою три тонни, до якого ввійшло ортопедичне обладнання та ліки з Німеччини.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

У складі вантажу все необхідне для лікування поранених українських військових.

«В Україну доставлено тритонний вантаж найнеобхіднішого та дуже важливого медичного інвентаря для лікування наших бійців з травмами кінцівок. Загальна вартість ортопедичних матеріалів і протезів – близько 300 тис. євро. Це – ліки, перев‘язковий матеріал, апарати зовнішньої фіксації різних модифікацій. А ще – візки, милиці, ортопедичні набори, загалом сотні найменувань продукції, яку збирали для нашої країни німецькі університети, лікарні, аптеки та страхові компанії», – розповів голова Українсько-німецької асоціації ортопедів-травматологів Олександр Лоскутов. 

Ортопедичні набори та ліки днями буде відправлено до Дніпровського військового шпиталю, Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова,  міської клінічної лікарні №2 Кривого рогу та до миколаївських лікарень.

Всі видатки, логістичне й організаційне супроводження доставки вантажу на Дніпропетровщину взяли на себе KSG Agro та БФ «Майбутнє».

«Наші мужні воїни відважно та до останнього подиху боронять нашу Вітчизну. А наше завдання в тилу – усебічно допомогти їм реабілітуватися у разі поранень та втрати здоров‘я, аби якомога швидше повернутися до лав ЗСУ, – коментує голова Ради директорів KSG Agro та засновник БФ «Майбутнє» Сергій Касьянов. – Саме тому, не вагаючись, ми взяли на себе всі аспекти доставки вантажу – транспорт, водії, паливо, митні процедури тощо. На сьогоднішній день багато людей та компаній у Європі виступають з пропозиціями різного роду допомоги Україні. Ми активно залучені до діалогу з ними, маємо постійні контакти із Посольством України у Швейцарії, Консульством у Мілані, іншими дипломатичними представництвами. Отже ця гуманітарна допомога не остання, а ми будемо продовжувати допомагати нашій державі отримувати гуманітарні та медичні вантажі з різних куточків Європи та світу». Нагадаємо, KSG Agro передав понад 10 тонн свинини для потреб ЗСУ та медустанов