Агромаркет

Країни-члени ЄС домовились про спільну сільськогосподарську політику на період після 2020 року

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Країни-члени ЄС домовились про спільну сільськогосподарську політику на період після 2020 року

Міністри сільського господарства країн-членів Європейського Союзу домовились про спільну сільськогосподарську політику на період після 2020 року, що має на меті сприяти веденню більш екологічної сільськогосподарської діяльності, пише Euronews.

Комісар Європейського Союзу з питань сільського господарства Януш Войцеховський заявив, що міністрам вдалося досягти компромісу у цьому питанні, і назвав угоду «хорошою відправною точкою для прийняття рішень на найближчі сім років».

Міністри зустрічалися в Люксембурзі на спеціальному засіданні Ради з питань сільського господарства та рибальства, яке тривало 48 годин щодо аграрної політики, яка представляє найбільшу частину фінансування ЄС.

Міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Юлія Кльокнер заявила, що угода є серйозною віхою для аграрної політики Європи, яка має стати екологічнішою, справедливішою та простішою.

Спільна сільськогосподарська політика після 2020 року включатиме так звані еко-схеми, що забезпечуватимуть спеціальний бюджет для фермерів, які займаються такими видами діяльності, як органічне землеробство та агролісомеліорація.

Це також спонукатиме фермерів дотримуватися вищих екологічних стандартів, ба більше – їм надаватимуть фінансову підтримку для прийняття кращих кліматичних практик.

Юлія Кльокнер також заявила, що не всі міністри сільського господарства були єдиної думки, зокрема, в питаннях щодо бюджету еко-схем.

Відповідний документ передали у Європарламент, який вже вчора розпочав голосування щодо сільськогосподарських поправок.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями