Агромаркет
Головне:
Агромаркет

GeoPard та «Кернел» підписали угоду про спільну роботу над цифровими рішеннями для сталого сільгоспвиробництва

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
GeoPard та «Кернел» підписали угоду про спільну роботу над цифровими рішеннями для сталого сільгоспвиробництва

Німецька компанія GeoPard та компанія «Кернел» підписали угоду про роботу над застосуванням цифрових рішень для сталого сільського господарства.

Про це повідомляє Український клуб аграрного бізнесу (УКАБ).

Зазначають, що співпраця компаній розпочалася навесні 2020 року з диференційованого посіву кукурудзи на основі багатошарових карт GeoPard. 

«Ми розширюємо наш діапазон цифрових рішень завдяки партнерству з компанією GeoPard. Протягом останніх кількох років ми оцінювали різні методи визначення та використання зон продуктивності. Для великих площ аналіз багаторічних даних про рослинність та карти врожайності і далі, враховуючи продуктивність зон, ми регулюємо норми висіву та норми добрив», – зазначив заступник директора аграрного бізнесу з питань інновацій та цифрового розвитку компанії «Кернел» Євген Сапіженко.

Натомість, співзасновник GeoPard Agriculture Володимир Клінков відзначив зацікавленість їх компанії у співпраці з українськими агрохолдингами.

«Мені приємно оголосити про співпрацю з компанією «Кернел». Україна є головним гравцем сільськогосподарських культур із багатими сільськогосподарськими ресурсами та потужним потенціалом. Ми раді запропонувати інноваційні та ефективні рішення для холдингів та сервісних компаній у Чорноморському регіоні», – відзначає Володимир Клінков.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ