Агромаркет

«Контінентал» запустив онлайн-звітність в рамках своєї корпоративної соціальної відповідальності

На офіційному сайті «Контінентал Фармерз Груп» розпочала роботу платформа, яка в режимі реального часу відображає детальну інформацію про сплачені податки та соціальні інвестиції компанії у кожному регіоні її присутності за період з 2019 року і до поточної дати.

Про це повідомляє пре-служба компанії.

Як зазначається, ресурс функціонує як інтерактивна карта, де також відображені земельний банк, виробничі об’єкти та інші активи «Контінентал Фармерз Груп» в п’яти областях Західної України. Дані про суми грошових відрахувань подаються в розрізі районів і областей, та містять контактні номери телефонів представників агрохолдингу на місцях і гарячої лінії компанії.

Карта корпоративної соціальної відповідальності також показує, у бюджети яких рівнів надійшли податки, сплачені агрохолдингом, у які сфери життя громад були спрямовані її соціальні інвестиції, та які кооперативи вона підтримує.

 «Контінентал Фармерз Груп» стала першою компанією в агросекторі України, яка впровадила практику доступу до актуальної КСВ інформації в режимі реального часу.

«Відкрита, прозора робота – це фундамент для міцної та довготривалої співпраці. Ми хочемо, щоб кожен пайовик, представник місцевих органів влади або мешканець населеного пункту, де працює наша Компанія, мали однаковий і постійний доступ до інформації про кошти, спрямовані на розвиток громад та до бюджетів, – зазначив генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

Нагадаємо, у «Контіненталі» цьогорічну весняну посівну вважають найбільш успішною за останні кілька років. Аби цього досягти, а агрохолдингу поповнили парк техніки.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!