Агрономія

У «Контіненталі» цьогорічну весняну посівну вважають найбільш успішною за останні кілька років

У «Контінентал Фармерз Груп» завершили весняну посівну кампанію. Всього в агрохолдингу під урожай 2020 року засіяно 89,5 тис. га ярих культур.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Найбільшу частку у структурі ярих культур займають соняшник (32,3 тис. га) та соя (32,1 тис. га). Під кукурудзу цьогоріч відвели 21,7 тис. га площі, картоплю посадили на 1,7 тис. га, а 1,6 тис. га засіяли ярою пшеницею.

Незважаючи на карантинні обмеження, цьогорічну весняну посівну у «Контінентал» вважають найбільш успішною за останні роки: її вдалося провести чітко в заплановані терміни.

Значною мірою цього вдалося досягти завдяки ефективній підготовці до сезону – компанія вчасно та в повному обсязі закупила всі необхідні запчастини, насіння, мінеральні добрива, а також поповнила свій парк новою самохідною та причіпною сільгосптехнікою. Всі робочі процеси було здійснено з дотриманню посилених заходів безпеки.

«Нам вдалося провести посів ярих культур у доволі стислі терміни, як і було заплановано. Така оперативність виправдала себе, адже дозволила максимально ефективно використати наявну вологу в ґрунті, кількість якої навесні, на жаль, з кожним сезоном зменшується, – зазначив підсумки директор з виробництва «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Нагадаємо, у «Контінентал Фармерз Груп» для вчасної й ефективної посівної поповнили парк техніки.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!