Агрономія

У «Контінентал Фармерз Груп» для вчасної й ефективної посівної поповнили парк техніки

Для своєчасного старту посівної, а також для підвищення ефективності весняно-польових робіт на початку сезону агрохолдинг «Контінентал Фармерз Груп» поповнив парк техніки.

Про це розповів директор з виробництва агрохолдингу Віталій Ставнічук, інформує прес-служба компанії.

Зокрема, було придбано п’ять самохідних обприскувачів, три суперсильні трактори на 620 к. с., дві сівалки, ґрунтообробну техніку і навантажувачі. Чергові поповнення технічного парку в компанії заплановані також на літо і осінь.

За словами Віталія Ставінчука, у зв’язку з обмеженими запасами вологи в ґрунті посів ярих планується завершити в стислі терміни – до 1 травня на східних і центральних кластерах Компанії (Хмельницька, Чернівецька, частина Тернопільської області) та до 5 травня на західних кластерах (частина Тернопільської, Львівська та Івано-Франківська області).

На озимих культурах, загальна площа яких в «Контінентал» становить 102,7 тис. га, попри несприятливі погодні умови всі сільгоспоперації проведені вчасно та в повному обсязі, вжиті необхідні для відновлення вегетації заходи.

Крім того в агрохолдингу триває весняна посівна кампанія: уже завершено посів ярої пшениці під урожай 2020 року на площі 1,6 тис. га. Триває посів соняшнику – під цю культуру відведено 32 тис. га. Також у структурі посівів компанії традиційно присутні соя (32,2 тис. га) і кукурудза (19,8 тис. га). Всього під посів ярих культур у 2020 році в «Контінентал» заплановано 87,5 тис. га.

Компанія також приступила до посадки картоплі на 1,7 тис. га, для якої використовує як власний насіннєвий матеріал, так і імпортний, закуплений для оновлення сортового складу культури. Попри труднощі, пов’язані з карантином, виробництво у «Контінентал Фармерз Груп» працює в штатному режимі.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!