Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Колишній топ-менеджер Agritechnica очолить виставковий відділ DLG

1 травня 2021 року Тобіас Айхберг візьме на себе управління виставковим відділом DLG (Німецького сільськогосподарського товариства) і DLG Service GmbH у Франкфурті-на-Майні.

Про це повідомляється на офіційному сайті DLG.

Тобіас Айхберг має більш ніж 25-річний досвід роботи в міжнародній сільськогосподарській інженерії і організації міжнародних виставкок.

Після вивчення сільськогосподарських наук в Університеті Хоенхайм він працював на різних керівних посадах в сільськогосподарському машинобудуванні та промисловості вантажних автомобілів.

З 2004 по 2008 рік Тобіас Айхберг був менеджером проекту на Agritechnica – провідній світовій виставці сільськогосподарських технологій. Після цього працював стратегічним консультантом на міжнародних виставках. На своїй останній посаді він відповідав за міжнародний маркетинг в провідному світовому виробнику тракторів та будівельної техніки.

«Ми раді, що Тобіас Айхберг став не тільки досвідченим експертом в області міжнародних виставок, а й експертом по темах, пов’язаниих із сільськогосподарської та харчовій промисловості, а також з сільськогосподарських технологій», – зауважив генеральний директор DLG д-р. Райнхард Грандком.

Нагадаємо, виставку Agritechnica перенесли на лютий-березень 2022 року. Також ми писали, що сівалка Amazone Precea 4500-2CC Super з PreTeC отримала сертифікат DLG APPROVED.

Журнали