Техніка

Виставку Agritechnica перенесли на лютий-березень 2022 року

Agritechnica 2022

Через розпал пандемії короновірусу, а також прогрес у програмах вакцинації в Німеччині та за кордоном, виставку Agritechnica переносять.

Про це AgroTimes повідомила прес-служба DLG Ukraine.

«AGRITECHNICA є місцем зустрічі всієї галузі сільськогосподарського машинобудування, а також провідною міжнародною бізнес-платформою. Основною передумовою для того, щоб експоненти, відвідувачі та ділові партнери знову зібралися на AGRITECHNICA, є успішна стратегія вакцинації та тестування в Німеччині, Європі та в усьому світі. Наш головний пріоритет – запропонувати учасникам можливість впевнено планувати свою участь, але наразі це неможливо. Саме тому DLG у тісній співпраці з радою експонентів AGRITECHNICA та Асоціацією виробників сільськогосподарських машин VDMA як з галузевим партнером, прийняло рішення відкласти AGRITECHNICA», – повідомляє Рейнхард Грандке, головний виконавчий директор DLG.

Разом з тим зазначають, що до кінця літа експонентам потрібно зареєструватися на AGRITECHNICA 2022.

«Agritechnica повернеться до виставкового центру в Ганновері, що в Німеччині, з 27 лютого по 5 березня 2022 року, щоб запропонувати відвідувачам насичену виставкову та технічну програму», – додають у повідомленні.

Також відзначають, що з листопада 2021 року DLG запропонує програму фахових інформаційних заходів на цифровій платформі, що збільшить охоплення AGRITECHNICA та надасть додаткові можливості для нетворкінгу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що виставка Agritechnica 2021 розпочнеться онлайн у травні 2021 року та продовжиться офлайн у листопаді.