Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Катарські інвестори зацікавилися концесію порту «Ольвія»

Сьогодні, 27 листопада, спеціалізований морський порт «Ольвія» відвідали консультанти міжнародної консалтингової компанії Roland Berger, які домагають катарській компанії QTerminals, зацікавленій у концесії порту, в оцінці даного проєкту.

Про це повідомляється на сайті порту.

В ході візиту в порт консультанти Roland Berger провели зустріч з директором ДП «СК «Ольвія» Русланом Олейником і заступником начальника адміністрації морського порту з розвитку портової інфраструктури Володимиром Жильниковим, а також оглянули територію порту і виробничі потужності стивідорної компанії.

Нагадуємо, що подання заявок на участь у конкурсі щодо передачі в концесію майна ДП «Стивідорна компанія “Ольвія» і майна ДП «Адміністрація морських портів України» та конкурсних пропозицій триватиме до 16 грудня 2019 року.

Довідка

Компанія Roland Berger, заснована в 1967 році в Німеччині, є провідною міжнародною консалтинговою фірмою європейського походження. В основі корпоративної організації лежать міжнародні «експертні центри», а також різні функціональні і галузеві блоки. В цілому, мережа Roland Berger налічує 50 офісів в 36 країнах світу. Roland Berger консультує клієнтів з питань маркетингу та реструктуризації бізнесу та реалізовує  практики з корпоративного розвитку, корпоративних фінансів, управління інформацією тощо.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!