Агромаркет
Головне:
Агромаркет

У 2020 році товарообіг між Україною та Катаром сягнув майже 150 млн доларів

Торговельно-економічна співпраця – основа відносин України з Катаром. Двосторонній товарообіг між двома країнами за результатами 2020 року сягнув майже 150 млн дол. США.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента України.

За словами президента України Володимира Зеленського, двосторонній товарообіг за результатами 2020 року сягнув майже 150 млн дол. США. Це вдвічі більше, ніж у 2018 році.

«Цьогоріч динаміка товарообігу між нашими країнами ще й збільшилася. Однак упевнений, що потенціал нашої торговельно-економічної співпраці значно більший. І ми спостерігаємо активізацію відносин у різних сферах», – зауважив Володимир Зеленський.

Президент України зазначив, що гарним прикладом інвестдіяльності – концесія катарською компанією QTerminals українського порту Ольвія. «Приємно, що такі великі бізнес-гравці виходять на український ринок. Зі свого боку хочу ще раз запевнити: мій пріоритет – системне поліпшення інвестиційного клімату та створення в Україні найбільш сприятливих умов для іноземних інвесторів. Для цього ми реформуємо законодавство та реалізовуємо амбітні національні програми», – додав він.

Володимир Зеленський також нагадав про те, що влітку 2021 року стартує перший етап земельної реформи.

«Дві третини нашої території – це родючі ґрунти. А це – понад 42 мільйони гектарів землі сільськогосподарського призначення. Тому в аграрному секторі у нас багато напрямків для інвестицій: у тваринництво, переробку сільськогосподарської продукції, логістичну інфраструктуру», – додав він.

Нагадаємо, Катар запровадив систему електронного обміну сертифікатами. також ми писали про те, що ДПЗКУ освоїла ринки Катару та Литви.