Агромаркет

Кабмін врегулював процедуру ліцензування виробництва ветпрепаратів

Кабмін врегулював процедуру ліцензування виробництва ветпрепаратів

Уряд затвердив Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів.

Ліцензійними умовами встановлено технологічні вимоги до виробництва, вимоги до приміщень та обладнання, а також до персоналу, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Встановлено кваліфікаційні, організаційні, технологічні та кадрові вимоги, яким повинен відповідати виробник ветеринарних препаратів.

Відповідні Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 року № 808. Вона набуде чинності через два місяці з дня опублікування.

Ухвалення постанови сприятиме забезпеченню потреб ветеринарної медицини якісними й ефективними препаратами, що своєю чергою важливо для якості та безпечності харчових продуктів тваринного походження, призначених для споживання людьми.

Виробництво ветеринарних препаратів здійснюється на підставі ліцензії, для отримання якої виробник подає в Держпродспоживслужбу заяву та визначений перелік підтвердних документів.

Ліцензіат повинен мати власне або орендоване приміщення, матеріально-технічну базу, штатну чисельність фахівців відповідного рівня підготовки та нормативно-технічну документацію з виробництва ветпрепаратів.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!