Агромаркет

Іран зацікавлений в імпорті українського м'яса, яєць і зерна

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Іран зацікавлений купувати в Україні червоне м’ясо, птицю, яйця, а також соєву макуху, кукурудзу та ячмінь.

Про це Асоціацію тваринників повідомило Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Іранська сторона висловила зацікавленість у збільшенні поставок з України соєвої макухи, кукурудзи та ячменю, – йдеться в листі. – При цьому компанія State Livestock Affairs Logistics готова не лише виступити замовником української агропродукції, але й представити приватних імпортерів Ірану».

Також було порушено питання надання іранською стороною дозволу для поставок із України червоного м’яса, м’яса птиці, курячих яєць. Для цього, на думку Міністерства сільськогосподарського джихаду, необхідно активізувати взаємодію по лінії державних ветфітослужб України й Ірану.

Крім того, іранська сторона запропонувала постачати в Україну карбамід і сільськогосподарські добрива як за бартерною схемою, так і за окремими контрактами.

Виробникам, зацікавленим в експорті згаданої продукції до Ірану, необхідно звертатися з відповідним запитом до посольства Ірану в Україні.

Як повідомлялося, обсяги вітчизняного експорту агропродукції до Ірану стрімко падають.

Довідка

Державна компанія State Livestock Affairs Logistics входить до структури Міністерства сільськогосподарського джихаду ІРІ, вважається однією з основних державних компаній Ірану, залучених до урядових закупівель сільгосптоварів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями