Агромаркет

ІМК експортувала у червні 17 тис. тонн кукурудзи

урожайність кукурудзи

ІМК – компанія, орієнтована на експорт: близько 75% виручки надходить саме від продажу продукції за кордон. Тому будь-які порушення експортної інфраструктури й логістики відразу негативно позначаються на нашій діяльності.

Про це повідомляє пресслужба ІМК.

Комерційний директор компанії Альона Крисенко зауважила, що на початок повномасштабного вторгнення рф до України на елеваторах ІМК зберігалися близько 265 тисяч тонн кукурудзи, законтрактованої для експорту в Китай та інші країни Азії, до ЄС, Близького Сходу та Північної Африки. Ми мали експортувати це зерно протягом першого півріччя через Чорноморські порти України.

«Через блокування росією українських морських портів, нам доводиться шукати альтернативні логістичні шляхи для експорту зерна. Наразі це постачання залізницею. Але через суттєве перевантаження цих логістичних маршрутів обсяги відвантаження поки що незначні: до війни ми відвантажували в середньому 70 тисяч тонн зерна на місяць, а після відновлення експорту нам вдалося постачити в травні 11 тисяч тонн кукурудзи, у червні – 17 тисяч тонн», – зазначила вона.

Нагадаємо, ІМК готує елеватори до прийому зерна нового врожаю.