Агромаркет

ГК «Нові Продукти» у співпраці з ДонорUA забезпечує питною водою донорські центри в Україні

ГК «Нові Продукти» у співпраці з ДонорUA забезпечує питною водою донорські центри в Україні

Група Компаній «Нові Продукти» зосередила свої сили на виготовленні артезіанської питної води «Природне Джерело» як стратегічно важливої продукції, необхідної суспільству. І разом із ДонорUA поставляє цю воду для донорів по всій Україні.

Про це повідомляє пресслужба ГК.

З 24 лютого команді ГК «Нові Продукти» у співпраці з ДонорUA вдалося забезпечити питною водою «Природне Джерело» донорів у центрах крові у 10 містах України, зокрема Києві, Львові, Харкові, Черкасах, Дніпрі, Вінниці, Одесі, Миколаєві, Чернівцях та Житомирі.

Воду «Природне Джерело» видобувають з артезіанського джерела в місті Жашків – екологічно чистому регіоні України, де немає жодного промислового підприємства. Перед розливом в пляшки вода проходить багатоступеневу очистку, зберігаючи при цьому всі корисні мінерали. На відміну від лікувальних мінеральних вод, «Природне Джерело» призначена для щоденного вживання.

Нагадаємо, ГК «Нові Продукти» відновлює виробництво питної води та енергетичних батончиків. Також ми писали, що ГК «Нові Продукти» заявляє про повне розірвання бізнес-відносин з рф та Білоруссю.