Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Фермери отримуватимуть дешеві кредити в разі купівлі менше 500 га землі

Кабінет Міністрів оприлюднив програму своєї діяльності на п’ять років. У ній, зокрема, йдеться про відкриття ринку землі.

Зазначається, що в результаті скасування мораторію на продаж земель сільсгоппризначення  ефективність та продуктивність використання цих земель зростатиме до 6% щороку за рахунок підвищення рівня економічної конкуренції.

Земельний ринок запрацює з 1 жовтня 2020 року, що, зокрема, призведе до збільшення вартості оренди за 1 га в середньому по країні з 1700 грн у 2018 році до 4000 грн у 2024 році, ідеться в документі.

 «Ми надамо державну фінансову підтримку фермерам на купівлю землі сільськогосподарського призначення та розвиток свого бізнесу. Під час купівлі менше 500 га землі фермери матимуть можливість отримати дешевий кредитний ресурс за ставкою, що не перевищує рівня інфляції», – зазначено в програмі діяльності уряду.

Крім того, повідомляється, що ринок капіталу буде створено через забезпечення вирівнювання регулювання реального та фінансового секторів економіки, усунення бар’єрів для притоку капіталу в реальний сектор економіки. Ці дії передбачають розвиток корпоративного управління, покращення системи фінансової звітності, детінізацію економіки.

Як раніше повідомляв AgroTimes, на думку виконуючого обов’язки міністра агропромислової політики і продовольства у 2018-2019 роках Максима Мартинюка, різкого зростання ВВП при відкритті ринку землі не буде.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали