Агромаркет

Фермерки здобули знання з агрономії та ведення бізнесу в рамках TalentA-2021

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення навчального курсу програми TalentA-2021, яка допомагає учасницям отримати нові знання для розвитку їх бізнесу та створення міцного підґрунтя продовольчої безпеки своїх громад.

Про це повідомляє пресслужба Сorteva Agriscience.

Програма, ініційована та фінансована Corteva, другий рік поспіль проводиться в Україні і має на меті сприяти розвитку жінок із сільської місцевості згідно з корпоративними Цілями сталого розвитку 2030. На участь в TalentA-2021 було зареєстровано понад 120 заявок від фермерок з усіх регіонів України, з яких до програми згідно з критеріями отримали допуск 75 учасниць.

Впродовж трьох місяців учасниці TalentA-2021 прослухали 40 лекцій, об’єднаних тематичними модулями за напрямками: soft skills, розвиток бізнесу, маркетинг, доступ до фінансування, інноваційні агротехнології, сталий розвиток та юридична грамотність. Своїм досвідом та знаннями з учасницями ділилися понад 40 відомих експертів викладацької та бізнес-спільноти, практики фермерських господарств, кооперативів і об’єднаних територіальних громад, а також фахівці компанії Corteva Agriscience. Для кращого засвоєння матеріалу і пропрацювання реальних кейсів за підсумками тематичних модулів проводилися практичні заняття.

За результатами тестування та у відповідності до основних критеріїв програми організатори визначили 26 фіналісток, які додатково отримають знання щодо публічних виступів, підготовки проєктних заявок та формулювання бізнес-ідей, необхідні для підготовки грантових пропозицій. Як і минулого року, особливу увагу буде приділено наставництву та менторській підтримці під час розробки конкурсних проєктів, кращі з яких отримають від Corteva Agriscience три гранти на забезпечення продовольчої безпеки громад та сталий розвиток в розмірі 10000 дол. США, 7000 дол. США та 5000 дол. США. Переможниць  TalentA-2021  буде оголошено 15 жовтня 2021 року у Всесвітній день сільських жінок.

«Програма TalentA дає можливість значно пришвидшити розвиток жіночого бізнесу в сільській місцевості, одначасно покращуючи добробут громад», – переконана Анна Бабіч, координаторка програми TalentA в Україні, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience у Центральній та Східній Європі.  

Для отримання додаткової інформації відвідайте сайт www.talenta.org.ua, а також слідкуйте за перебігом Програми TalentA у Facebook.

Нагадаємо, TalentA увійшла до рейтингу програм корпоративної-соціальної відповідальності. Також ми писали, що  Corteva Agriscience разом із Credit Agricole розпочинає кредитування фермерів під 1%.