Агромаркет

Експортні котирування на українську кукурудзу знижуються

Експортні котирування на українську кукурудзу знижуються внаслідок ослаблення зовнішнього попиту і посилення конкуренції серед основних постачальників.

Про це повідомляється на Телеграм-каналі Refinitiv Agriculture.

Разом з тим цінові пропозиції кукурудзи знаходяться на досить високому рівні і визначаються високими закупівельними цінами на базисі СРТ-порт.

Українські трейдери відзначають слабкий інтерес покупців до закупівель кукурудзи і вказують на більш привабливі пропозиції поставки кукурудзи з Аргентини і США. Поява на ринку кукурудзи з Південної Америки і зниження цін утримує операторів ринку від активної торгівлі

«Закупівельні ціни на кукурудзу, пропоновані експортерами на базисі СРТ-порт, не приваблюють виробників. Вони притримують запаси, сподіваючись усе ще продати їх за вищою ціною. В результаті пропозиція кукурудзи на ринку помітно знизилося», – йдеться в повідомленні.

Однією з причин утримання високої ціни фермерами може бути вичерпання запасів кукурудзи в Україні. За повідомленням одного з операторів ринку, запаси кукурудзи вже вичерпалися в багатьох регіонах країни. У той же час статистика свідчить про достатні її запаси.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!