Агромаркет

Експорт рослинних олій вітчизняного виробництва у поточному сезоні зріс на 10%

З початку поточного сезону, станом на 1 травня 2020 року Україна на 10% наростила експорт рослинних олій, у порівняні з відповідним періодом 2018/19 МР, шротів – на 11%.

Про це повідомили в асоціації «Укроліяпром».

Так, за підсумками вересня – квітня 2019/20 МР країни ЄС стали найбільшим імпортером української соняшникової олії з часткою  32,3% від обсягів загального експорту цієї продукції. Серед країн ЄС найбільшими імпортерами стали: Франція – 8,8%, Польща – 7,7% та Іспанія – 6,3%.

Країни ЄС у вересні – квітні 2019/20 МР стали основним імпортером української олії соняшникової рафінованої з часкою 17,3% від обсягів загального експорту цієї продукції з України. Серед країн ЄС основними імпортерами української даної продукції стали.

США також нарощують імпорт соняшникової рафінованої олії у поточному МР. Втім, найбільшими імпортерами української соняшникової олії залишаються Індія та Китай.

Після відкриття китайського ринку, цей напрямок експорту українського соняшникового шроту став одним з основних – 36,5% від обсягів загального експорту даної продукції з України. Питома вага країн ЄС – 29,2% в обсягах загального експорту цієї продукції. Крім того, за звітний період одним з основних імпортерів українського соняшникового шроту стала також Індія.

Нагадаємо, Україна у квітні побила історичний рекорд за обсягами експорту соняшникової олії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!