Агромаркет

Другий сорт молока буде в обігу до 1 липня 2018 року

Другий сорт молока буде в обігу до 1 липня 2018 року

Підкомітет «Молоко і молочні продукти» Технічного комітету 140 «Молоко, м’ясо та продути їх переробки» ухвалив рішення доопрацювати редакцію Державного стандарту України 3662: 2015 «Молоко-сировина коров’яче. Технічні умови» і рекомендувати Технічному комітету погодитися з пропозицією Мінагрополітики щодо запровадження в дію даного ДСТУ з 1 липня 2018 року.

Це означає, що другий сорт молока, від якого повинні були відмовитися в новій версії ДСТУ, офіційно залишається легальним варіантом при реалізації сировини на промислову переробку, в усякому разі до 1 липня 2018 року.

Раніше передбачалося, що редакція ДСТУ 3662, яка передбачає лише три сорти молока: екстра, вищий і перший, набуде чинності з 1 січня 2018 року.

Оператори ринку побоювалися, що це рішення може призвести до непередбачуваних наслідків як для молочної галузі, так і для сільського населення. Адже близько третини молока, що надходить на переробку, наразі приймається другим сортом, і значна його частина ‒ сировина, що закуповується у населення.

ІНФАГРО

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!