Агромаркет

Дохідність агровиробництва захистить Агропакет ADAMA ПРОФІ

ADAMA запустила Агропакет ADAMA ПРОФІ на сезон 2020-2021.

Про це AgroTimes повідомили у компанії.

Агропакет ADAMA ПРОФІ — це комплексна пропозиція для агровиробників, що дає можливість водночас:

  • забезпечити господарство якісними продуктами ADAMA для польових робіт;
  • інвестувати впевнено, захистившись від цінових ризиків щодо майбутнього врожаю.

Однією з переваг та особливостей Агропакету ADAMA ПРОФІ є можливість для учасників вільно розпоряджатися вирощеним врожаєм. Більшість доступних інструментів захисту від цінових ризиків передбачають фізичну поставку зерна, натомість ADAMA запропонувала клієнтам зручну та гнучку альтернативу.

Учасник впевнено інвестує в майбутній врожай разом з якісними засобами захисту рослин та мікродобривами ADAMA. ADAMA пов’язує ці витрати з ціною на майбутній врожай, фіксуючи її на початку сезону на відповідній світовій товарній біржі.

Якщо після збору врожаю ціни на ринку будуть нижчими, ніж початкова ціна учасника, – учасник отримає знижку до 20% на продукти ADAMA. Якщо ж ціни після збору врожаю будуть вищими – учасник зможе вільно продати вирощений врожай на ринку та отримати більший дохід, ніж очікувалося.

Такий механізм дозволяє керувати дохідністю господарства через зменшення виробничих витрат та збільшення надходжень господарства від продажу с.- г. продукції.

Про умови Агропакету можна дізнатися на сайті компанії: agropackages.adama.com та у застосунку ADAMA Fin (безкоштовно в Google Play чи App Store).

Нагадаємо, агропакет ADAMA АВАНС допоміг отримати прибуток у надскладний сезон.