Агромаркет

ADAMA подбала про захист урожаю від ринкових коливань

ADAMA подбала про захист урожаю від ринкових коливань

Агропакет ADAMA ПРОФІ на сезон 2020/2021 дає можливість агровиробникам-клієнтам компанії забезпечити господарство якісними продуктами для польових робіт та захиститись від цінових ризиків щодо майбутнього врожаю.

Про це AgroTimes повідомили в компанії.

Для агровиробників-учасників Агропакет ADAMA ПРОФІ залишає можливість вільно розпоряджатися вирощеним врожаєм.

Наразі на нашому ринку переважно використовуються інструменти, де захист від цінового ризику прив’язаний до зобов’язання фізичного відвантаження зерна. Однак у світовій практиці існують альтернативи, де відвантаження є опцією за певної ринкової ситуації.

Схожих інструментів дуже бракувало українським агровиробникам, а Агропакет ADAMA ПРОФІ став гнучкою та простою можливістю поєднати захист від цінових ризиків зі свободою самостійно розпоряджатися врожаєм.

Агропакет також може стати першим кроком для тих виробників, котрі ще не користувалися інструментами продажу майбутньої с.- г. продукції, але хотіли б почати та отримати практичний досвід у сфері без додаткових ризиків для підприємства.

Про умови Агропакету можна дізнатися на сайті компанії: agropackages.adama.com та у застосунку ADAMA Fin (безкоштовно в Google Play чи App Store).

Нагадаємо, агропакет ADAMA АВАНС допоміг отримати прибуток у надскладний сезон.