Агромаркет

Аграрії отримали професійний інструмент від ADAMA

ADAMA запустила Агропакет ADAMA ПРОФІ на сезон 2020/2021, що дає можливість агровиробникам – клієнтам компанії забезпечити господарство якісними продуктами для польових робіт та захиститися від цінових ризиків, водночас зберігаючи можливість вільно розпоряджатися майбутнім врожаєм.

Інструмент дозволяє агровиробникам ефективно планувати діяльність свого господарства.

Як зазначила в коментарі AgroTimes Хелен Фейрлемб, директор із розвитку бізнесу ADAMA, більшість аграріїв розуміють сезонні тренди й на основі цього ухвалюють рішення щодо продажу майбутнього врожаю за форвардними контрактами, зберігання зібраної продукції тощо.

Час-від-часу, і це складно передбачити, трапляються сезони, що не відповідають стандартним очікуванням. 2020 рік — один із таких. І це найгірша ситуація для господарства, коли вжиті заходи розходяться з фактичною ситуацією.

У компанії зазначають, що створили Агропакет ADAMA ПРОФІ як пропозицію, що є вигідною за будь-яких ринкових умов. Агропакет допоможе сконцентруватися на виробничих процесах, реалізовувати потенціал врожайності, захистивши маржинальність.

На відміну від форвардних контрактів, Агропакет ADAMA ПРОФІ не пов’язує захист від цінових ризиків з фізичною поставкою с.- г. продукції і зберігає можливість для учасника не лише захиститися від падіння цін, але й отримати вигоду в разі їхнього зростання. Так агровиробник тримає під контролем роботу свого підприємства та фінансовий результат, навіть попри невизначеність зовнішнього середовища.

Більше інформації про Агропакет можна дізнатися на сайті компанії: agropackages.adama.com та у застосунку ADAMA Fin (безкоштовно в Google Play чи App Store).

Нагадаємо, ADAMA подбала про захист урожаю від ринкових коливань.