Агромаркет

До кінця березня Держгеокадастр розрахується з боргами 2013 року за інвентаризацію сільгоспземель

До кінця березня Держгеокадастр розрахується з боргами 2013 року за інвентаризацію сільгоспземель

Держгеокадастр завершує погашення заборгованості за виконання робіт з інвентаризації  земель сільгосппризначення державної власності в 2013 році.  

Виконавцям робіт  протягом 2014-2017 років перераховано 92 млн грн боргу. Залишок в 13,3 млн грн буде виплачений до кінця І кварталу поточного року, повідомили в Держгеокадастрі.  

Активне погашення заборгованості за виконані роботи почалося лише в 2017 році, коли було сплачено 67% суми (61,6 млн грн).

Також у результаті переговорів із суб’єктами господарювання – виконавцями робіт були укладені мирові угоди щодо їх відмови від штрафних претензій, зокрема, і в частині штрафів, які були нараховані в судовому порядку. Загальна сума зекономлених таким чином держкоштів склала 8,5 млн грн.

Довідка

У 2013 році в рамках бюджетної програми Держгеокадастру «Проведення земельної реформи» було проведено інвентаризацію земель сільгосппризначення державної власності на території всіх областей України на площі 1,6 млн га. Здійснено державну реєстрацію у Державному земельному кадастрі 92 тис. земельних ділянок загальною площею 1,6 млн га.

Вартість робіт склала 189,2 млн грн, з яких по факту було сплачено лише близько третини.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!