Агромаркет
Головне:
Агромаркет

До Держгеокадастру внесено відомості про земельні ділянки сільгосппризначення площею 31,3 млн га

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на 28 квітня до Державного земельного кадастру внесено відомості про 21,5 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га, з яких 14,4 млн земельних ділянок с/г призначення загальною площею 31,3 млн гектарів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, впродовж попереднього тижня внесено дані про 15,8 тис. новосформованих земельних ділянок загальною площею 13,5 тис. га.

Наразі триває внесення відомостей до Державного земельного кадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць: станом на сьогодні із загальної кількості населених пунктів на території України за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 6 994 адміністративно-територіальних одиниць (протягом попереднього тижня – 46) та нормативну грошову оцінку 3 290 населених пунктів – 44.

За минулий тиждень до державних кадастрових реєстраторів надійшло 18,9 тис. заяв про реєстрацію земельних ділянок, з їхнього переліку зареєстровано 16,6 тис. земельних ділянок, серед яких16,2 тис. заяв, сформованих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн (зареєстровано 14,0 тис. земельних ділянок).

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!