Агромаркет
Головне:
Агромаркет

До Держгеокадастру внесено понад 14 млн земельних ділянок сільгосппризначення

Станом на 17 лютого 2020 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 21,2 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га, зокрема, 14,2 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 31 млн гектарів.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Наразі триває процес внесення відомостей до Держгеокадастру щодо адміністративно-територіальних одиниць. Станом на 17 лютого 2020 року із загальної кількості населених пунктів на території України (29,720 тис.) за заявами органів місцевого самоврядування внесено відомості про межі 6,336 тис. адміністративно-територіальних одиниць та нормативну грошову оцінку 2,787 тис. населених пунктів.

Крім цього, за минулий тиждень до державних кадастрових реєстраторів надійшло 33,4 тис. заяв про реєстрацію земельних ділянок (зокрема, новосформованих, утворених у результаті поділу, об’єднання та встановлення або відновлення меж) зареєстровано 30,1 тис. земельних ділянок, серед яких 26,3 тис. заяв, сформованих сертифікованими інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн та зареєстровано 24,0 тис. земельних ділянок.

Загалом головними управліннями Держгеокадастру за період з 10 по 17 лютого 2020 року через ЦНАПи видано 20,3 тис. витягів, зокрема 6,2 тис. витягів, замовлених на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!