Агромаркет

Для українського агробізнесу розробляють інвестиційну платформу

Для українського агробізнесу розробляють інвестиційну платформу

В Україні створюється відкрита платформа для прямої комунікації всіх ключових гравців українського агробізнесу та учасників фінансового ринку, повідомила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

Над майданчиком працює команда Мінагрополітики разом з Офісом підтримки реформ, представниками проектів USAID, Незалежної асоціації банків України та іншими експертами інвестиційного та фінансового ринку.

Така робоча платформа дозволить представникам українського бізнесу та експортерам аграрної продукції отримати безкоштовний професійний супровід фінансових інституцій та грантових фондів щодо існуючих інвестиційних проектів. Окрім того, майданчик буде використаний для освітньої діяльності щодо технологічних та бізнес-процесів в АПК України, а також професійної підготовки інвестиційних та бізнес-проектів.

З метою створення цієї відкритої платформи розробляється електронний ресурс, який буде розміщено на сайті Мінагрополітики, Державної інвестиційної агенції, Незалежної асоціації банків України та інвестиційних сайтах-партнерах.

Паралельно ведеться робота щодо створення друкованого варіанту інвестиційного портфоліо аграрного сектору для інвесторів, в першу чергу, іноземних.

Також заплановане проведення навчально-інформаційних заходів для підвищення рівня обізнаності та доступу до фінансування учасників ринку.

Бажаючі взяти участь у проекті мають заповнити та надіслати форми інвестиційного запиту.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!