Агромаркет

Держпідтримка птахівників у Польщі: низькі кредитні ставки замість дотацій

Держпідтримка птахівників у Польщі: низькі кредитні ставки замість дотацій

У Польщі виробництво курячого яйця чи м’яса бройлерів ніяк не дотується.

Про це журналу «Наше птахівництво» розповів Юліус Ятчак, лікар ветеринарної медицини польської «Птахоферми Возняк», одного з найбільших виробників столового яйця у Польщі та Європі.

Ніяких компенсацій від держави за будівництво птахофабрик не передбачено, зазначив він. Кожен підприємець виходить із власних можливостей.

«Проте для нашого бізнесу існують хороші умови кредитування зі ставками 2-4% річних, – підкреслив Юліус Ятчак. – Такі кредити надають на будівництво й розвиток аграрного бізнесу спеціальні банки, які опікуються цим напрямом».

За його словами, наявність таких низьких кредитних ставок можна віднести до державної підтримки й сприяння розвитку аграрного бізнесу в Польщі.

Довідка

«Птахоферми Возняк» – компанія яєчного напряму виробництва, якій належить близько 25% ринку курячого яйця в Польщі. Утримує понад 10,5 млн голів птиці. Власне батьківське стадо становить 120 тис. голів. Щодня отримує близько 9 млн штук яєць. Інкубаторний парк має потужність 250 тис. яєць одночасного закладання. Є власний завод із виробництва яєчного порошку потужністю 5 млн яєць на день, а також комбікормове виробництво. Компанія експортує продукцію до більш як 30 країн світу

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!