Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Держгеокадастр запровадив електронний сервіс для державної експертизи землевпорядної документації

Для максимальної діджиталізації діяльності та покращення якості й доступності адміністративних послуг Держгеокадастр запровадив електронну послугу «Замовлення проведення державної експертизи землевпорядної документації, яка підлягає державній експертизі».

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Сервіс дає змогу здійснювати державну експертизу землевпорядної документації в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг («Е-Сервіси») та інтегрованих із ним інформаційних систем Держгеокадастру.

«До цього часу, щоб подати документацію на експертизу в центральний апарат Держгеокадастру, треба було їхати до столиці – витрачати час та гроші. Через це до мене часто зверталися люди зі скаргами. Тому з такою застарілою практикою ми покінчили», – зазначив голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

Сервіс доступний для користувачів, які здійснили авторизацію в особистому електронному кабінеті. У такий спосіб користувач матиме змогу сформувати заяву, завантажити файли об’єктів державної експертизи землевпорядної документації та копію документа, що підтверджує внесення замовником плати за проведення державної експертизи (за наявності).

Це також може бути код квитанції про оплату послуг, який можна перевірити за допомогою програмного продукту «Check».

Крім того, заявник зможе здійснювати перегляд інформації про історію поданих клопотань або здійснювати їх пошук за реєстраційним номером.

Нагадаємо, ОТГ Черкащини отримали в комунальну власність перші 10 тис. га.