Агромаркет

ОТГ Черкащини отримали в комунальну власність перші 10 тис. га

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
ОТГ Черкащини отримали в комунальну власність перші 10 тис. га

19 листопада 2020 року в Черкасах відбулася передача земель сільськогосподарського призначення, що розташовані за межами населених пунктів, із державної власності в комунальну.

Про це повідомляє прес-служба Держгеокадастру.

Так, зазначають, що представники десятьох ОТГ Черкащини та головного управління Держгеокадастру в Черкаській області підписали акти прийому-передачі земель загальною площею 10,8 тис. га. Процес підписання відбувся за участі голови Держгеокадастру Романа Лещенка і голови Черкаської ОДА Сергія Сергійчука.

Роман Лещенко відзначив, що громадам повернули право розпоряджатися землями, котре відібрали ще у 2002 році. Відтак, він закликав усіх представників громад звертатися до Держгеокадастру аби оперативно провести реєстрацію та передачу земель.

Так, усього до кінця 2020 року в комунальну власність черкаських ОТГ буде передано близько 120 тис. га земель сільськогосподарського призначення державної власності.

Нагадаємо, всього громади отримають у власність понад 2 млн га землі. Нщодавно Держгеокадастр озвучив процедуру передачі земель ОТГ.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями