Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Держгеокадастр відкрив дані про координати поворотних точок меж земельних ділянок для інженерів-землевпорядників

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Держгеокадастр відучора надав можливість завантажувати дані про координати поворотних точок меж земельних ділянок через електронний кабінет сертифікованого інженера-землевпорядника.

Про це повідомляється на сайті відомства.

Відповідний  функціонал було створено в рамках стратегії «Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації».

Такі нормативно-правові зміни вже схвалив Кабінет Міністрів постановою від 4 грудня 2019 року №1140 «Про внесення змін до Порядку ведення Державного земельного кадастру».

«Функція стала доступною для сертифікованих інженерів-землевпорядників, які здійснили авторизацію в особистому електронному кабінеті за допомогою кваліфікованого електронного підпису», – йдеться в повідомленні.

Можливість завантаження координат поворотних точок меж земельних ділянок у форматі «.json» доступна у розділі «Інформація про права». Надалі зазначений функціонал будуть розвивати в напрямку роботи з відомостями про координати та вдосконалювати нормативно-правову базу.

«Розпочинаємо новий рік з позитивних новин. Відсьогодні Держгеокадастр відкриває іженерам-землевпорядникам доступ до відомостей про координати повортних точок меж земельних ділянок.
Думаю, професійна спільнота розуміє всі складнощі, що роками існували навколо цього питання. Зазначений функціонал надалі доопрацьовуватиметься відповідно до законодавчих змін», – написав новопризначений голова відомства Денис Башлик на своїй Фейсбук-сторінці.

Як повідомлялося раніше, Держгеокадастр відкрив доступ до інформації про дозволи на зняття та перенесення родючого шару ґрунту. Крім того, в Україні буде інтегровано статистичні та геопросторові дані.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!